O inwestycji

Domino Park - harmonia natury

W spokojnej części Michałkowic, na pograniczu Chorzowa i Siemianowic powstaje Domino Park – nowe mieszkania i apartamenty, które są zieloną oazą dla poszukujących ukojenia we własnym domu.

Projekt osiedla to harmonia natury i przyjaznej architektury, których punktem centralnym są potrzeby mieszkańców – ich zadowolenie i wygodna codzienność.

Niska zabudowa, duże przestrzenie między budynkami oraz starannie zaplanowana zieleń sprawiają, że Domino Park, to mieszkania wygodne i przyjazne na każdym etapie życia. Oddalenie od zgiełku miasta i otoczenie naturalnymi barierami, zagwarantują przytulność i komfort mieszkania.

Wysoki standard wykonania

gwarancja jakości

Inwestycje realizowane przez Nexx Developer charakteryzują się wysokim standardem wykonania. Wyróżniają się na tle konkurencji m. in. atutem pierwszym i atutem drugim. Szczegółowe informacje nt. standardu wykonania naszych inwestycji znajdą Państwo w zakładce 'Standard deweloperski'.

Lokalizacja inwestycji

kameralnie i praktycznie!

Domino Park to doskonała opcja, dla osób poszukujących nowego mieszkania w Chorzowie, Siemianowicach i okolicznych miastach. Świetna komunikacja i rozbudowana sieć dróg sprawiają, że dojazd do centrum Katowic zajmuje tylko kwadrans. Inwestycja posiada dogodną lokalizację względem tras dojazdowych do Silesia City Center, terenów rekreacyjnych Parku Śląskiego czy autostrady A4.

Localisation map image

Postępy prac

zobacz, co zostało już wykonane

Etap I
Etap II

Finansowanie

specjalne oferty finansowania

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom i potrzebom współpracujemy z doświadczonymi doradcami finansowymi. Sukcesywnie otrzymujemy najnowsze oferty finansowania, które możemy zaoferować. Dbając o wysoką jakość obsługi, nasi doradcy pomogą w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej dostosowanej do Państwa potrzeb.

Mamy nadzieję, że posiadane kompetencje i pracownicze umiejętności naszej wykwalifikowanej kadry pozwolą podjąć właściwą decyzję o zakupie wybranej nieruchomości. Umacniając swoją pozycję na rynku, pragniemy zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych usług-poczynając od doradztwa w zakresie finansowania, kończąc na pomocy w wyborze swojego własnego miejsca.

Banki logo

Dowiedz się więcej

o inwestycji i przebiegu zakupu mieszkania

W razie pytań dotyczących przebiegu procesu rezerwacji i zakupu mieszkania oraz wszelkich innych kwestii związanych z inwestycją zapraszamy Państwa serdecznie do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania. Zapraszamy także do odwiedzenia sekcji FAQ, w której zawarte są odpowiedzi na pytania, które najczęściej nurtują naszych Klientów.

Nasze inwestycje

Panorama Bańgów

Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Osiedle apartamentowców o pięciu lub sześciu kondygnacjach, wkomponowanych w otaczający krajobraz. Gustowna architektura, dopracowane wnętrza, wygodne rozwiązania SMART to atuty Inwestycji. To ważne aby mieszkać tam, gdzie oprócz osiedlowych uliczek cieszy oko starannie zaprojektowana zieleń.

Poznaj szczegóły

Park Moniuszki II

Lokalizacja: Mysłowice

Osiedle Park Moniuszki w Mysłowicach - to miejsce dla osób ceniących sielski spokój, a jednocześnie zlokalizowane zaledwie 10 minut od tętniącego życiem centrum Katowic.

Poznaj szczegóły